Hurtownia instalacyjna Proterm!

Hurtowania instalacyjna PROTERM świadczy usługi z zakresu techniki grzewczej oraz sanitarnej. Ważnym zadaniem dla przedsiębiorstwa jest kompleksowa obsługa zarówno inwestycji, firm oraz zakładów instalacyjnych jak i klientów indywidualnych. Hurtownia hydrauliczna PROTERM świadczy także usługi w zakresie: projektowania i doboru urządzeń, wykonywania montażu, handlu i kompleksowych dostaw oraz serwisu i konserwacji instalacji. Hurtownia hydrauliczna PROTERM rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku.

Kotły gazowe, pompy ciepła, pompy obiegowe – hurtownia hydrauliczna Proterm

Przedsiębiorstwo PROTERM słynie z posiadania bardzo szerokiego asortymentu oferowanych produktów. Wśród nich wyróżnić można miedzy innymi: grzejniki, pompy, kształtki, brodziki oraz wiele innych produktów. Wszystkie produkty oferowane przez hurtownie instalacyjną PROTERM są najwyższej jakości, dzięki współpracy z najlepszymi producentami w kraju i na świecie. Dużym atutem hurtowni jest także dostępność poszczególnych produktów, które często są niedostępne w innych hurtowniach. Przedsiębiorstwo PROTERM posiada także szeroki wybór rozmiarów poszczególnych produktów. Jest to niewątpliwie duży atut, gdyż każdy instalator jest w stanie dopasować odpowiedni rozmiar produktu pod daną instalacje.

nowoczesna hydraulika

Pomoc w doborze produktów – sprawdź hurtownię hydrauliczną Proterm!

Ogromnym atutem hurtowni instalacyjnej PROTERM https://proterm.sklep.pl/ jest także posiadanie wyspecjalizowanego personelu, który z przyjemnością doradzi i pomoże przy odpowiednim wyborze danego produktu. Warto również dodać, że hurtownia hydrauliczna posiada zarówno sklep stacjonarny, gdzie każdy klient może przyjść zobaczyć dany produkt i dokonać zakupu, jak i sklep internetowy. W sklepie internetowym wszystkie produkty podzielone zostały na poszczególne kategorie, aby w łatwy i szybki sposób można było wyszukać danego produktu. Ponadto każdy produkt w sklepie internetowym posiada najważniejsze informacje, jest to pomocne przy dokonywaniu zakupów. Dużym atutem sklepu internetowego jest także możliwość skontaktowania się za pomocą chatu z pracownikiem hurtowni w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących danego produktu. Jest to proste i wygodne rozwiązanie dla każdego klienta.

Wszystkie oferowane przez hurtownie instalacyjną PROTERM produkty cechują się niezwykłą trwałością oraz bezawaryjnością przez długie lata. Jest to możliwe do osiągniecia poprzez posiadanie tylko i wyłącznie oryginalnych produktów od najlepszych i renomowanych producentów. Produkty pochodzące od najlepszych producentów cechują się niebywałą starannością i precyzją wykonania na każdym etapie produkcji. Przekłada się to na trwałości ich użytkowania w poszczególnych instalacjach hydraulicznych.

1 Reply to “Hurtownia instalacyjna Proterm!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 10 =